Megi Pojani “tërbon” fansat me pozën provokuese

26 shkurt 13:50

Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me

Ajo njihet si një nga vajzat shumë të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për moderatoren, Megi Pojani, e cila herë pas here bën postime mjaft provokuese në profilin e saj në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet shumë “hot”.

Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me

Teksa qëndron e ulur në shkallë, Megi pozon provokuese ,e dy banane në duar. Ajo shfaqet e veshur me të zeza dhe një palë shapka me gisht, ngjyrë portokalli dhe rozë.

“Stop! Bëj like. Zoti t’rujt”, shkruan moderatorja e njohur krahas pozës që mori mbi 40 mijë pëlqime dhe komente pafund.

Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me

Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia australiane ka njoftuar se ka gjetur mbetje të trupit…