Mehdi Berisha i këndon atdhetarit Zenel Hasanaj

16 mars 12:34

Këngëtari Mehdi Berisha e ka publikuar këngën e re, e cila i kushtohet atdhetarit të shquar të çështjes kombëtare, Zenel Hasanaj.

Tekstin e kësaj kënge e ka bërë Shaban Demaj, kurse për muzikën, orkestrimin dhe incizimin është përkujdesur Kujtim Shala.

 

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka marrë…