Meta darkon me Mesiqin

27 nëntor 2018 | 23:03

Presidenti shqiptar, Ilir Meta, një natë para festës së Flamurit, ka darkuar me ish-presidentin kroat Stjepan Mesiq në Tiranë. 

Ish-presidenti kroat ka ardhur në Tiranë për të marrë pjesë në kremtimin e festës së Flamurit dhe shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë. 

Të ftuar nga zyra e presidentit për ta festuar 106-vjetorin e shpalljes së pavarësisë janë shumë personalitete të larta shtetërore. 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është vrarë në “Veternik” të Prishtinës. Policia e…