Michael B. Jordan kapet mat në momente intime me të dashurën

20 janar 12:25

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Mashkulli më seksi në botë, Michael B. Jordan, duket qartë se po shijon lidhjen e dashurisë me modelen 24-vjeçare, Lori Harvey.

Mediat e huaja kanë publikuar fotografi të tyre, teksa shfaqen në momente intime duke shijuar rrezet e diellit në Saint Barthelemy.

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

33-vjeçari shfaqet me një gotë martini në dorë teksa puth dhe përqafon partneren e tij. Nga ana tjetër, Lori dukej mjaft seksi e veshur me një palë rroba banje të vogla për format e saj bombastike. Çifti po kalonte mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe dukej i pandashëm në oqean.

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Michael dhe Harvey bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak kohë më parë me anë të postime në rrjetet sociale. Ndërkohë prej disa muajsh përflitej se ata ishin në një romancë.

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Mashkulli më seksi nuk e ka aspak problem, kapet mat në momente intime

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkësia Lokale e fshatit Karaçevë e poshtme e Komunës së…