Miku e paralajmëron Bucin: “Nesër e ki dekën”

30 nëntor 2023 | 13:38

Miku i Bucit, Pashtriku, ka publikuar një fotografi në ‘Instastory’ teksa ka uruar një mik për ditëlindje.

Ne të njëjtën fotografi shihet edhe Buci teksa i ka bërë një paralajmërim të frikshëm.

“Ky tjetri po get nesër e ka deken”, shkroi ai.

Kujtojmë që Indeksonline ditën e djeshme raportoi se prime i të premtes do të jetë i Bucit.

Pritet që në program të vij edhe e dashura e tij por se a do të diskutohet për raportin e Bucit dhe Santianes mbetet ta shohim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një natë feste do të jetë sonte për futbollistin shqiptar…