Milani i shtohet garës për shqiptarin e Bayernit

14 janar 17:40

Leon Dajaku është talenti shqiptar i radhës që është formuar në akademinë e Bayern Munchenit.

19-vjeçari ka pasur fatin që të stërvitet edhe me ekipin e parë të “bavarezëve”.

Aventura e Dajakut me Bayernin do të mbyllet në këtë merkato, ndërsa Union Berlin, Koln dhe Nice ishin ekipet e para që u interesuan që ta merrnin lojtarin si huazim me të drejtë blerje. Ndërsa “Goal” raporton se edhe Milani është futur në këtë garë për ta marrë Leon Dajakun.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se…