Milani interesohet për Reusin

23 shkurt 17:32

AC Milan po interesohet që gjatë verës të transferoj yllin e Gjermanisë, Marco Reus. Lajmin e ka konfirmuar të premten “Calciomercato”.

Reus para pak kohësh është rikthyer nga lëndimi dhe forma e tij është gjithnjë e në ngritje, ku vlen të ceket se ai ka shënuar golin e fitores për Borussia Dortmundin në përballje me Borussia Moenchengladbach (0-1).

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet…