Ministri Bajram Hasani, i vetmi që rri në seancë prej kabinetit qeveritar

08 mars 14:51

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, është i vetmi ministër i cili është duke qëndruar në seancën plenare, në të cilën është duke u mbajtur debat parlamentar në lidhje me dhunën në familje dhe adresimin institucional.

Edhe disa ministra tjerë kanë qenë prezentë por ata pastaj kanë dalë.

Ministri Hasani që nga fillimi është prezent në seancën plenare, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një i vdekur dhe dy të tjerë të lënduar janë…