Ministri Liburn Aliu mban sot konferencë, mediet s’dinë pse

09 dhjetor 08:16

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, do të mbajë sot konferencë për media.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Konferenca do të mbahet në orën 11:30, në ndërtesën e Qeverisë.

“Ngjarja që zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë, mund të përcillet vetëm nga gazetarët, kameramanët dhe fotografët që janë të akredituar dhe kanë me vete kartelat e akreditimit.

Po ashtu, për ngjarjet që zhvillohen në ndërtesë të Qeverisë luten gazetarët, kameramanët dhe fotografët që të jenë të pajisur me maska mbrojtëse dhe t’i vendosin ato”, thuhet në njoftimin e ZKM’së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
SHBA-ja sot ndërmori sanksione kundër grupeve të organizuara kriminale, përfshirë…