Ministrja Rozeta Hajdari thërret konferencë për medie

30 qershor 2023 | 10:10

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, sot do të mbajë konferencë për medie.

Sipas njoftimit të qeverisë, konferenca do të mbahet në orën 16:00 në ndërtesën e qeverisë.

“Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, mban konferencë për media, me temën “Strategjia për zhvillim industrial dhe mbështetje të bizneseve 2030”, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë sot do të mbahet…