Miriam Canin kështu kaq bukur nuk keni pasur mundësi ta shihni më parë

08 nëntor 16:47

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka habitur të gjithë me foton e fundit .

Ajo në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku duket mjaft bukur dhe elegante..

Bashkëshortja e këngëtarit Alban Skenderaj duket se është mjaft e përkushtuar për familjen mirëpo ajo nuk ka lënë anash as karrierën e saj muzikore.

Këngëtarja është duke punuar për një projekt të ri muzikor të cilin e ka drejt finalizimit.

Lajme të sponsorizuara