Modeles së famshme i rrënohet jeta, gjendet pas 1 viti rrugëve e pastrehë

15 tetor 12:59

Modelja nga Brazili Eloisa Pinto kohë më parë ka pozuar në kopertina revistash shumë të rëndësishme si Elle, Grazie dhe Glamour, por mesa duket, ditët e sotme jeta i ka ndryshuar 360 gradë.

Sipas mediave të huaja, ajo është gjetur e pastrehë në një nga lagjet e varfërisë të Rios e cila prej 1 viti ishte zhdukur nga New York. Ajo është kërkuar nga prindërit që prej Qershorit të vitit 2019 dhe nuk u gjend deri më sot.

26-vjeçarja kishte me vete një çantë shpine, ku në të u gjendën dokumente, kontratat e saj me agjenci të ndryshme ndërkombëtare të modelingut dhe referenca nga fotografë ndërkombëtarë.

Pasi u gjet e pastrehë modelja është dërguar në një spital psikiatrik./tvklan.al/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më 10 tetor, një prift nga rrethina e Beogradit, pas…