Modelja e kolme josh ndjekësit me pozat nudo: Mos u dashuro me mua (FOTO)

27 tetor 13:30

Ajo ka 20 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram” dhe njihet për pozat shumë provokuese. Është fjala për modelen e kolme, Demi Rose, e cila nuk e ka aspak problem të ekspozojë format bombastike.

26-vjeçarja ka postuar së fundmi disa fotografi ku nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës së fansave të shumtë. Rose bëri një tjetër shfaqje të mrekullueshme teksa pozoi e zhveshur në një lumë gjatë një arratisjeje luksoze në Kosta Rika të mërkurën.

Demi shfaqi pjesën e pasme të saj me bikini tanga në fillim të javës, teksa pozoi në një pishinë ndërsa vështronte në mënyrë joshëse në kamerë. Pjesa e sipërme e printuar me kamuflazh kuq e zi ngjitej në kornizën e saj të hollë.

Duke theksuar tiparet e saj me një nuancë grimi, ajo i la fijet e kuqe të lyera të kalojnë poshtë shpatullave të saj në kaçurrela epshore.

Ajo shkroi foton mahnitëse: ‘Rawr’. Më vonë ne fotot e reja u shfaq e zhytur në pishinë së bashku me shoqen Phoebe Parvin që iu bashkua asaj në udhëtim.

Dyshja shfrytëzuan sa më shumë motin fantastik me një zhytje përpara se të shijonin një koktej.

Modelja e kolme josh ndjekësit me pozat nudo: Mos u dashuro me mua (FOTO)Modelja e kolme josh ndjekësit me pozat nudo: Mos u dashuro me mua (FOTO)Modelja e kolme josh ndjekësit me pozat nudo: Mos u dashuro me mua (FOTO)

Modelja e kolme josh ndjekësit me pozat nudo: Mos u dashuro me mua (FOTO)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një modele e njohur “Instagram”-i e ka konsideruar veten si…