Modelja e njohur shqiptare nuk i harron ushqimet tradicionale

18 maj 12:49

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj asnjëherë nuk e ka harruar vendin prej nga vjen.

Madje, nuk i ka harruar as ushqimet tradicionale të cilat e shohim shpesh duke i gatuar.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këtë e bën me publikimin e fotografive apo videove të ndryshme.

Së fundmi ka treguar piten që e ka gatuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtuar nga kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, dhe…