Modelja italiane, foto sensuale nga SHBA

22 prill 2019 | 14:32

Më 14 prill modelja italiane, Claudia Romani, festoi 37-vjetorin e lindjes. Modelja e lindur në Aquila të Italisë, por që jeton në Florida të Shteteve të bashkuara të Amerikës, ndau disa foto sensuale me fansat e saj, si për të treguar se vitet kalojnë, por ajo mbetet “e freskët”.

Tifozja e Milanit vazhdon t’i mbështesë në distancë kuqezinjtë, duke qenë e bindur se do të rikthehen në Champions sezonin e ardhshëm.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo sapo ka nisur pushime në Bali, Indonezi. Dhe Kim…