Modelja “le burrin” për ta takuar Ramadan Krasniqin

22 prill 2018 | 22:21

I ftuar në emisionin “Kojshia Show”, këtë javë është Ramadan Krasniqi-Dani.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Moderatori i emisionit Sadri Imeri nuk e ka kursyer Ramadan Krasniqin më pyetje, gjithashtu nuk munguan edhe befasi në emision.

Një modele për ta takuar Danin ka lenë burrin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lokja Razë ka 74 vite dhe jeton që 24 vite…