Rrëfimi emocionues i Lokes që jeton që 24 vite e vetme: Ja si e martova burrin tim (Video)

22 prill 2018 | 21:59

Lokja Razë ka 74 vite dhe jeton që 24 vite e vetme.  Arsyeja pse jeton e vetme është se ajo nuk e lëshon shtëpinë e saj.

Vite më parë ishte martuar ajo dhe pas një kohe kishte bërë një gjest të rrallë, pasi që e kishte vetëm një vajzë Raza, kishte vendosur që ta martonte burrin e saj.

Por pasi e martoj burrin ajo, ngeli vetmuar pasi që burri dhe ortakja e saj shkuan në Gjermani për të jetuar, ndërsa ajo kishte refuzuar.

Lokja Razë kishte punuar aq shumë me punë dore sa që kishte ndërtuar e vetme shtëpinë para lufte. Pas saj e ftuar ishte edhe Ari Blu e cila provoj këngën e saj të re.

Për më shumë ndiqeni emision e plotë “n’Kosovë Show”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një poster i rrallë i Elvis Presleyt nga viti 1955…