Modelja mban premtimin, zhvishet pas fitores së Lazios

16 janar 10:26

Anna Falchi ashtu siç u zotua, pozoi lakuriq pas fitores së Lazios.

Aktorja dhe modelja Anna Falchi kishte premtuar të pozonte vetëm me maskë në fytyrë, në rast se Lazio e mund Romën.

Derbi i shumëpritur i Serie A është zhvilluar në stadiumin Olimpico të premten në mbrëmje.

Lazio arriti të triumfojë në këtë ndeshje, andaj tifozja e flaktë e këtij ekipi, mbajti premtimin e dhënë për ndjekësit.

“Jam e gatshme të vendos vetëm maskë edhe në rast se rrjetet sociale do ta censuronin foton e time”, kishte thënë ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës dje ka konfirmuar se është gjetur i…