Modelja “ndez” rrjetin me foto provokuese! Dëshiron të pasmet më të mëdha në botë, shpërthejnë fansat…

11 qershor 2024 | 11:48

Një bodybuilder me forma të theksuara trupore është bërë një figurë e njohur për shumë persona. Ajo është gjykuar për shkak të trupit të saj shumë të formuar dhe tërheqës duke bërë kështu të marrë komente nga më të ndryshmet për format e saj, të cilat ajo i ekspozon pa problem.

Së fundmi vajza i është kundërpërgjigjur atyre që urrejnë duke pozuar me bikini.

Vanessa Ataides është e vendosur të zmadhojë “bukurinë më të madhe natyrore në botë” duke u ushtruar shumë në palestër. Por ndërsa shumë e lavdërojnë udhëtimin e saj në fitnes, ajo përballet edhe me reagime negative. Kur ajo poston foto progresive, disa bëjnë komente mizore për trupin e saj. Duke injoruar atë që thonë kritikët, ajo vazhdon të postojë foto të muskujve të saj në Instagram.

Dhe për një postim të fundit, ajo dukej e mrekullueshme me një rroba banje shumë të vogla. Duke i larguar nga mendja “luftëtarët” e tastierës, ajo bëri një pozë pranë pishinës në qytetin e saj të lindjes në Rio de Janeiro, Brazil. Vanessa  ka shkruar krah imazhit: “Mos i lini të tjerët t’ju ndalojnë të jetoni! Krijo situata për ta bërë atë të ndodhë.”

Postimi mblodhi më shumë se 2,300 pëlqime dhe shumë ranë dakord me mesazhin fuqizues të bodybuilder-it. Një komentues u mërzit: “Gjëja më e lezetshme ndonjëherë”.

Një tjetër tha: “Vajzë pushtet”. Një i tretë shpërtheu: “E bukur dhe shumë e nxehtë”.

Bodybuilderi është i vendosur të arrijë një të pasme me diametër 130 cm. Kështu ajo zgjohet në orën 4 të mëngjesit për të shkuar në palestër çdo ditë dhe fillon të pompojë hekur. Vnessa ha gjashtë vakte të mbushura me proteina çdo ditë në një përpjekje për të rritur muskujt dhe për të ndihmuar në rikuperimin.

Për t’u siguruar që ajo po merr të gjitha lëndët ushqyese që i nevojiten, ajo kërkon shëndetin e trajnerëve profesionistë dhe merr suplemente. “E di që është një varësi. Kur arrij një qëllim, nuk ndalem, dua më shumë. Sot dua të kem budallain më të madh në Brazil, por e di që kur ta arrij atë, unë dua të kem më të madhin në botë” u shpreh Vanessa në një intervistë për mediat vendase.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“10 vjet pa më të dashurin shok, aktivistin tonë të…