Modeluesja e famshme nga Zvicra me veshje kombëtare uron 28 Nëntorin

28 nëntor 15:07

“Miss Grande Kosova”, Bernadetta Anna Nikollbibaj, e cila njihet për sukseset e saj në fushën e modelimit në Zvicër, ka zgjedhur një formë të veçantë për t’i uruar festat e nëntorit.

Ajo ka pozuar me veshjen kombëtare, duke i uruar shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit.

Modeluesja Nikollbibaj është shumë aktive në fushën e ‘shoubizit’ në Zvicër dhe është pjesë e kompanisë së famshme “ModelWorld” dhe “SvenMarkus”.

Modelja e famshme nga Zvicra, uron me veshjën kombëtare për 28 Nëntorin

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tottenhami dhe Interi do të kërkojnë vetëm fitore, pasi vetëm…