Formacionet: Tottenham – Inter

28 nëntor 15:05

Tottenhami dhe Interi do të kërkojnë vetëm fitore, pasi vetëm tri pikët do ju mundëson të jenë me afër 1/8 e finales. Barcelona është lidere e Grupit B me 10 pikë, Interi ka shtatë, Tottenham me katër pikë dhe PSV me një.

Formacionet e mundshme:

Tottenham: Lloris; Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Moussa Sissoko, Dier, Eriksen; Dele Alli; Harry Kane dhe Son Heung-Min.
Inter: Handanoviq; D’Ambrosio, Skriniar, De Vrij, Asamoah; Brozoviq, Fqinj; Politano, Nainggolan, Perisiq; dhe Icardi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesi i familjes Jashari dhe kryetari i Komunës së Skenderajt,…