Modeluesja e famshme pranon se ka hapur llogari false për t’i kontrolluar ish të dashurit

19 tetor 2018 | 11:28

Supermodelueset më të paguara në botë, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin, janë bërë pjesë e lojës së ‘makinës së të vërtetës’.

Në intervistën e tij moderatori James Corden vendosi t’i përballë mikeshat për ta pyetur njëra-tjetrën rreth jetës personale.

Kështu Hailey pyeti Kendall nëse ajo ka hapur ndonjë llogari false për t’i kontrolluar ish të dashurit.

“Ti e di përgjigjen e kësaj. Po!”, ka deklaruar modeluesja më e paguar në botë pasi e dinte se e vërteta do të zbulohej.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori shqiptar që zhvillon karrierën në telenovelat turke është shpallur…