Moderatorja e sportit ngre temperaturat me pozat me bikini

01 mars 2021 | 15:51

Duket se sezoni i plazhit për disa ka nisur që tani. Madje edhe për moderatoren e njohur të sportit, Lei Kraja.

Ajo së fundmi ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me bikini dhe shumë elegantte.

“Po ndjej që po vjen vera, po ju?”, ka shkruar bukuroshja brune krahas fotos që fansat e pëlqyen shumë dhe nuk ia kursyen komentet.

“Yll, mrekulli, e shkëlqyer, shumë seksi”, janë disa nga komentet që ndjekësit e shumtë kanë lënë në foton bardh e zi.

“Po ndjej që po vjen vera”, moderatorja e sportit ngre

“Po ndjej që po vjen vera”, moderatorja e sportit ngre

“Po ndjej që po vjen vera”, moderatorja e sportit ngre

“Po ndjej që po vjen vera”, moderatorja e sportit ngre

“Po ndjej që po vjen vera”, moderatorja e sportit ngre

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Josep Maria Bartomeu është arrestuar nga policia spanjolle për përfshirjen…