Modriqi e vazhdon kontratën me Realin

25 maj 12:30

Mesfushori Luka Modriq nuk do të largohet nga Real Madridi, pasi e ka vazhduar kontratën edhe për një vit tjetër.

Lajmi është konfirmuar nga “Los Blancos” përmes një njoftimi të publikuar në rrjetet sociale.

“I lumtur dhe krenar që mbajë fanellën e klubit më të mirë në botë”, ka thënë Modriq, i cili edhe përkundër moshës vazhdon të jetë ndër lojtarët kryesor në skuadrën e Realit.

/Epoka e re/

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i…