Modriqi zbulon se a do të largohet nga Reali  

20 janar 14:13

Luka Modriq në një prononcim për “AS” foli për të ardhmen e tij. 33-vjeçari largon zërat e largimit, me Interin që nuk heq dorë nga ëndrra për ta ofruar në “San Siro”, dhe tregon dëshirën e tij për të qëndruar gjatë në Madrid.

“Kam dhe një vit e gjysmë kontratë me Realin dhe ndihem i qetë, pasi ka akoma kohë. Jam i lumtur, ashtu siç isha ditën e parë këtu. Kam vetëm një dëshirë dhe dua të qëndroj gjatë këtu ku jam”, ka thënë Modriq.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar afati për regjistrimin e kandidatëve për zgjedhjet presidenciale…