Morena Taraku nuk ndalet me pozat provokuese, ekspozon të pasmet

22 qershor 12:20

Nëse shkoni në profilin e Morena Tarakut në “Instagram” do të gjeni poza shumë “hot” të saj, të cilat marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Një ditë më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet e veshur me të brendshme të bardha. Morena ka ekspozuar të pasmet, duke mos i lënë vend imagjinatës së fansave.

“Asgjë nuk është më seksi sesa besimi”, ka shkruar Taraku në pozën që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Gjithashtu po aq sensuale, u shfaq dhe në videoklipin “Don Mo” të Ledri Vulës, që është shndërruar në ‘hit’ vere.

Morena Taraku nuk ndalet me pozat provokuese, ekspozon të pasmet (FOTO)

Morena Taraku nuk ndalet me pozat provokuese, ekspozon të pasmet (FOTO)

Morena Taraku nuk ndalet me pozat provokuese, ekspozon të pasmet (FOTO)

Morena Taraku nuk ndalet me pozat provokuese, ekspozon të pasmet (FOTO)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Blend Zeqiri shpall të pavlefshme dëftesën e klasës së dymbëdhjetë…