Moti për ditën e sotme

26 janar 10:19

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje të dobëta bore, kryesisht në orët e para të ditës së shtune.

Gjatë ditës do të mbajë mot i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -6 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjenerallejtënant Rrahman…