Moti sot i vranët e me diell

22 maj 2024 | 08:35

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas njoftimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat gjatë ditës vende-vende parashihen të sjellin riga shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do lëvizin mes 23-26 gradë Celsius, thuhet në njoftim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampioni i ri i Superligës së Kosovës në futboll, Ballkani,…