Moti sot në Kosovë

29 maj 08:12

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat vende–vende do të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë celsius.

Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme, mesatare dhe lokalisht e fortë!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti rus Vladimir Putin ka nënshkruar një ligj që heq…