Motra e Ritës shkëlqen në bikine

30 dhjetor 12:09

Motra e Rita Orës, Elena Ora është shfaqur e mahnitshme në bikine

Kohëve të fundit ajo ka filluar që të luajë edhe rolin e modeles.

Tashmë ajo ka realizuar disa fotosesion profesionale ku do të reklamon disa firma të huaja.

Megjithatë, gjatë të mërkurës ajo ka postuar foto në bikine, e ku motra e Ritës shfaqet e mahnitshme dhe në formë të mirë.

Kujtomë se Elena luan edhe rolin e menaxheres së Ritës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sabri Hetemi, shpall të pavlefshme dëftesat e vitit të parë…