Mozzik uron Fitër Bajramin me një lutje speciale

13 maj 18:44

Edhe rep-artisti nga Ferizaji ka uruar festën.

Ai ka ndarë një foto në storien e tij në Instagram derisa ka bërë edhe një lutje.

Përveç urimit, ai ka shprehur edhe lutjen e veçantë për skamnorët të sëmurët dhe të gjithë ata që kanë nevojë për ndihmë.

“Gëzuar Bajramin. O Zot i Mëshirshëm të sëmurëve jepu shëndet, të varfërve furnizim, jetimëve ngrohtësi, Atdheut tonë paqe dhe liri”, kanë qenë fjalët e Mozzik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artistja e famshme botërore me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka…