Mozziku bëhet me shtëpi luksoze

04 mars 14:32

Mozziku sot është parë në prani të Arber Kallaba Arkitekt i  lagjes ”Panorama Residence” në Ferizaj.

Ai përmes një postimi në Instagram,  tregoi se tashmë është bërë me shtëpi të re.

Duke publikuar një imazh me përfaqësuesit e kompanisë, ai u shfaq mjaft i lumtur.

Kështu do të duket shtëpia e tij, e cila duket se ka kushtuar shumë.

No description available.

No description available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti për vlerësimin dhe koordinimin e situatës epidemiologjike kundër Covid-19,…