Munishi: Messi është më i mirë se Ronaldo

23 qershor 2024 | 08:08

Analisti i emisioni sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi ka zgjedhur mes Messit dhe Ronaldos.

Ai tha se Messi është më i mirë se Ronaldo, anipse është tifoz i Real Madridit.

“Pavarësisht se jam tifoz i Real Madridit, mendoj se Messi është më i mirë se Ronaldo. Këtë e ka dëshmu me Topa të Artë, me Kupë të Botës”, tha Munishi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
23 qershori është Dita Ndërkombëtare e Shërbyesve Civilë. Kjo ditë…