Mustafa takon të rinjtë, thotë se prezenca e tyre ia jep të mbarën Kosovës

13 maj 12:17

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, sot ka takuar disa nxënës dhe studentë me të cilët ka biseduar për rolin e tyre për ndryshimet në shoqëri.

Ai ka thënë se prezenca e të rinjve dhe të rejave në LDK ia jap të mbarën kësaj partie dhe Kosovës.

“Takuam të rinjtë. Studentë e nxënës. Biseduam për rolin e tyre për ndryshimet në shoqëri, për preokupimet dhe aspiratat e tyre. Prezenca e të rinjve dhe të rejave në LDK ia jap të mbarën LDK-së dhe Kosovës”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokurorët suedezë pritet të njoftojnë nëse po rihapin një hetim…