Mustafi: Në Schalke ishte keq, jam i lumtur te Levante

21 shtator 17:15

Mbrojtësi Shkodran Mustafi nuk pati përvojë të mirë me skuadrën gjermane Schalke 04 pasi ra nga Bundesliga e më pas ai u transferua te Levante, por ai ka thënë se te klubi gjerman nuk ndihej i lumtur.

“Gjashtë muajt e fundit te Schalke kanë qenë mjaft keq. Është një klub i madh gjerman që ka rënë nga liga, por unë duhet të fokusohem te karriera ime. Është me rëndësi për mua të jem në një klub ku më duan”, ka thënë Mustafi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësues të shoqërisë civile dhe disa parti opozitare i kanë…