Nagelsmanni refuzon Realin

04 qershor 2018 | 14:36

Real Madrid është ende në kërkim të një emri për trajner dhe i fundit që është shfaqur është Julian Nagelsmann, trajneri i ri i Hoffenheim.

Lajmin e ka bërë të ditur “Bild”, sipas së cilës 30-vjeçari gjerman është parë  me shumë interes për të marrë vendin e lenë bosh nga Zinedine Zidane.

Sipas të njëjtit burim, Nagelsmann që është nën kontratë deri në 2021 është kontaktuar nga klubi i drejtuar nga Florentino Perez. Përgjigja ka qenë negative.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministra e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT) ka bërë publike…