Nana raporton në polici se vajza i vdiq duke fjetur, policia nis hetimet

25 mars 10:20

Një grua ka njoftuar se vajza e saj e cila ka qenë duke fjetur dyshohet se ka ndërruar jetë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 06:33 në fshatin Kosterc, Skenderaj.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës, ndërsa rasti është cilësuar si “vdekje e dyshimtë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njeriu i parë i grupit mercenarë rus, Wagner, Yevgeny Prigozhin…