“Nanë moj kom gabu”, paralajmërohet një hit i madh i Albina Kelmendit

03 nëntor 17:38

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albina Kelmendi, është duke punuar në projektin e radhës.

Ajo për ndjekësit e saj në Instagram ka publikuar një video të shkurtër ku këndon një pjesë të këngës së re.

Kënga duket të jetë mjaft e mire dhe për aq sa mundem ta dëgjonim duket se ka një tekst emocionues.

https://www.instagram.com/reel/CkgUVZyKNdl/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot, në Nion, është tërhequr shorti për kualifikimet e Kampionatit…