“Ndali nuse ata lot” vjen kënga më e re e motrave Mustafa dhe Besim Krasniqit (Video)

15 korrik 11:32

Motrat Mustafa Kumrija dhe Elhamja si dhe Besim Krasniqi kanë publikuar projektin më të ri “Ndali nuse ata lot”.

Teksti dhe muzika është bërë nga Kreshnik Avdiu, ndërkaq orkestrimi nga Nexhi Vuniqi.

Videoklipi është punuar nga produksioni “Time Piktures”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubi i Chelseat e ka humbur besimin në portierin Kepa…