Ndërtohet hoteli i parë për qentë

27 dhjetor 2017 | 10:53

Në Indi është ndërtuar hoteli i parë me pesë yje për kafshët shtëpiake. Critterati është një hotel luksoz gjashtëkatësh dhe ndodhet në jugperëndim të Nju Delhit.

Hoteli ofron përkujdesje dhe rehati për klientët e tyre. Kujdesi ditor përfshin një hapësirë për të luajtur, pishinë të madhe, klinikë veterinare 24 orësh, sallë pritje dhe relaksuese, shtretër prej kadifeje ku mund të flenë në gjumë apo të shikojnë filma.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një trafikant droge që mbante me vete një sasi të…