Ndeshja e basketbollit i bën bashkë Kardashianin dhe Westin

30 tetor 10:05

Kim Kardashian është parë bashkë me ish-bashkëshortin, reperin Kanye West.

Ish-çifti u fotografuan pasi shkuan për të parë nga afër ndeshjen e basketbollit të djalit të tyre, Sait, më 28 tetor.

Kardashian dhe West shkuan veçmas, por u panë afër njëri-tjetrit në publik kur filloi loja e djalit të tyre.

Prindërit e Saint janë duke u munduar të gjejnë akoma një zgjidhje për kujdestarinë e fëmijëve dhe pronën e përbashkët që e kanë, shkruan “Hollywoodlife”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një litër naftë sot kushton 1.73 euro centë. Benzina kushton…