Ndeshja e Superkupës zhvillohet më 12 gusht

13 korrik 2018 | 16:04

Ndeshja e Superkupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet do të zhvillohet më 12 gusht.

Kjo ndeshje zhvillohet nga 20:45, në stadiumin e qytetit në Prishtinë dhe takohen Drita si kampione e Kosovës dhe Prishtina, fituese e Kupës.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur të premten për…