Ndeshjen vendimtare të Kosovës për në Eurobasket mund ta ndiqni në Artmotion

05 gusht 2019 | 19:55

Të mërkurën me fillim nga ora 20:30 në palestrën “Minatori” nëMitrovicë, Kosova do të zhvillojë ndeshjen vendimtare para-kualifikuese për në Eurobasket 2021 kundër Britanisë së Madhe.

Emocionet e kësaj ndeshje do t’i sjell direkt në ekranet tuaja platforma më atraktive në vend, Artmotion përmes kanaleve kanalet ArtSport 1 si dhe në Klan Kosova.

Fitorja do t’i mundësojë Kosovës që të vazhdoj tutje në betejat tjera para-kualifikuese. Mysafir special në këtë duel do të jetëgjithashtu edhe Drejtori I FIBA Evropës, Turgay Demirel.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bekim Isufi është emruar trajner i ri i KF Ferizaj.…