Ndriçohen sheshet e Prishtinës

05 dhjetor 22:53

Komuna e Prishtinës sonte ka ndezur dritat për të sjellë magjinë e festave të fundvitit në kryeqytet.

“Ky vit na sfidoi të gjithëve por na bashkoi edhe më shumë, na bëri më solidare dhe na mësoi të shikojmë nga njëri tjetri me zemër. Le të festojmë për jetën”, thuhet në njoftimin e komunës.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mësuesi, Milaim Bilalli nga Skenderaj ka vdekur si pasojë e…