Në dy pavijone të Burgut të Dubravës gjendet marihuan

11 prill 2018 | 10:11

Në Burgun e Dubravës në Pejë është gjetur sasi droge.

Kështu ka njoftuar policia përmes raportit 24 orësh, duke iu referuar rastit të një muaji më parë, saktësisht të datës 12 mars të këtij viti.

Aty thuhet se në dy pavijone të burgut është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit marihuanë, me peshë prej një grami.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot bëhen 19 vjet nga rënia e luftëtarit dhe heroit…