Në Elbasan tre të plagosur, në mesin e tyre një kolumbian

29 dhjetor 2018 | 22:14

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku nga një përplasje me armë zjarri, 3 persona kanë humbur jetën, mes tyre edhe një i huaj.

“Report Tv”, ka mësuar i huaji është nga Kolumbia. Dy shqiptarët  e vrarë janë Indrit Alibej dhe Arben Dylgjeri. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kombinatit Metalurgjik. Tre personat kanë qenë në një makinë dhe janë qëlluar në prani të familjarëve të tyre. Dyshohet se përplasja me armë lidhet me përplasjen e bandave në qytetin e Elbasanit. Pak orë më parë, Report Tv publikoi edhe një shkrim lidhur me tentativën e rrëmbimit të biznesmenin Aurel Guni.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Laura Cremaschi është një “showgirl” e famshme italiane, e cila…