Në Ligën e Parë luftohet për Superligë dhe mbijetesë

15 maj 12:47

Sot (e mërkurë) do të zhvillohen të gjitha ndeshjet e Ligës së Parë të Kosovës në futboll.

Duelet e javës së 29-të do të jenë shumë interesante, pasi luftohet për inkuadrim në Superligë dhe për mbetjen në Ligën e Parë.

LIGA E PARË – Java e 29

Besa – Arbëria
Vushtrria – Ramiz Sadiku
Trepça – Kika
Istogu – Vëllaznimi
Drenasi – Fushë Kosova
Vitia – Vllaznia (P)
2 Korriku – Dukagjini
Bashkimi (K) – Onix

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sigurisht që çdo prind dëshiron që fëmija i tyre të…