Nëna e 5 fëmijëve nuk njeh limite! Poston videon “hot”

21 qershor 15:26

Nëna e pesë fëmijëve, Wanda Nara, duket se nuk njeh limite kur është fjala për të publikuar fotografi apo video në rrjetet e saj sociale.

Teksa prej disa javësh romanca e saj me futbollistin e famshëm, Mauro Icardi, ishte në qendër të vëmendjes dhe u duk sikur do ndaheshin, ata tani janë duke shijuar disa ditë pushime.

Familjarisht ndodhen në Maldive dhe nga postimet në “Instagram” shfaqen mjaft të lumtur të gjithë së bashku.

Nga ana tjetër, modelja argjentinase nuk ngurron që në profilet e saj në rrjetet sociale, të ndajë me mijëra ndjekësit imazhe seksi dhe provokuese. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një video ku  nxjerr në pah të pasmet e saj bombastike.

Wanda shfaqet duke prekur pjesët e saj intime, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Nëna e 5 fëmijëve nuk njeh limite! Poston videon

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kaltrina Bllata shpall të pavlefshme ID-kartelën me numër: RE-98445\19, Fakulteti…