Nëna e Rita Orës sërish në bikini (Foto)

12 gusht 16:59

Vera Ora fillon ditën me një “selfie” në bikini.

Nëna e Rita Orës kohët e fundit është bërë një “ambasadore” për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë.

Vera Ora, e cila është edhe psikiatre, këtë verë vazhdimisht poston fotografi në të cilat shfaqet në bikini dhe rroba që i zbulojnë mjaft trupin.

Edhe këtë ditë ajo e ka filluar me një foto ku shihet në një palë rroba të larjes të cilat kanë të vizatuar një tigër në pjesën e përparme.

Ajo e ka përshkruar foton duke thënë se të gjithë e kemi nga një tigër të fshehur brenda neve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në…