Nëna e tre fëmijëve me trup perfekt

01 dhjetor 00:36

Një modele ruse ka habitur fansat e saj me fotot e trupit të saj perfekt, vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës së tretë.

29-vjeçarja Oxana Samoylova, e cila është e martuar me reperin e famshëm ruso-ukrainas GeeGun, ka lindur një vajzë në fillim të vitit.

Në fotot e postuara në Instagram, aty ku ndiqet nga 6.1 milionë ndjekës, Oxana tregon se është më në formë se kurrë.

“Është e bukur si kukull dhe ka një trup perfekt”, shkruan njëri nga ndjekësit e saj.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Teksa përpjekjet e vazhdueshme me dizajnin e telefonit apo përmirësimin…